Działalność MSORT


Głównym profilem działalności firmy MSORT jest sprzedaż linii sortowniczych do owoców i warzyw.

W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalistyczne maszyny do produkcji sadowniczej. Jesteśmy generalnym dystrybutorem na rynku polskim firm: INDUMA BVBA, PWH LANDMASCHINENTECHNIK,UNITEC SpA
Sortownice Rozrzutnik do nawozów Opryskiwacz Belka herbicydowa Msort
Unitec - Sortownica UNI_ROV 100, sortownice, sortownica

Wywrotnica skrzyniopalet UNI_ROV 100

UNI_ROV 100 jest rozwiązaniem UNITEC służącym do rozładunku delikatnych owoców przy użyciu prostej, wszechstronnej i niezawodnej maszyny, która zaspokaja każdą potrzebę w procesie rozładunku skrzyniopalet. UNI_ROV 100 jako jedyna maszyna, umożliwia rozładunek bez drgań nawet przy dużej pojemności skrzyniopalety i niekulistych owocach (takich jak kiwi).


  • DELIKATNOŚĆ: delikatność w procesie rozładunku owoców UNI_ROV 100 zawdzięcza większemy nachyleniu skrzyniopalety , które zmniejsza wysokość podczas wyładunku owoców na stół.
  • UNIWERSALNOŚĆ: UNI_ROV 100 może być używany do skrzyniopalet o różnych wysokościach ponieważ wysokość jest automatycznie regulowana.
  • WYDAJNOŚĆ: niskie koszty stałe dzięki prostocie i funkcjonalności projektu.
  • BEZPIECZEŃSTWO: UNI_ROV 100 gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo zarówno dzięki całkowitemu wprowadzeniu skrzyniopalet w konstrukcję maszyny podczas rozładunku jak również dzięki systemowi fotokomórki, który natychmiast zatrzymuje maszynę w przypadku niewłaściwego użycia.

Sortownica UNI_ROV 100 - Msort
Sortownica UNI_ROV 100 - Msort
Sortownica UNI_ROV 100 - Msort